fotograf Jiří Novotný
Profesionální FotoAteliér
reklamní a portrétní fotografie.

Pro váš katalog nebo eshop nafotím profesionální ateliérové fotografie produktů / zboží.

SLUŽBY

VYUŽIJTE MÉ ZKUŠENOSTI

fotoateliér

Profesionální FotoAteliér
reklamní a portrétní fotografie

fotoobrazy

Jedinečné FotoObrazy
tištěné na plátně

FotoKurzy pro každého v jakémkoli věku

FotoKurzy a workshopy pro každého v jakémkoli věku

FOTOATELIÉR

Poskytuji profesionální fotografické služby a vážím si své práce, a proto cena odpovídá kvalitě.

Produktová fotografie

- více informací
V oblasti reklamní fotografie nabízím kompletní fotoservis pro Váš katalog či eshop nafotím profesionální ateliérové fotografie produktů / zboží a obalového designu.

Firemní fotodokumentace


Firemní fotografie je to pravé pro prezentaci v katalogu či na webu. Nemusí znamenat pouze jen portrétní fotografie zaměstnanců a vedení Vaší společnosti, ale i dokumentaci pracovních postupů, výroby a firemních akcí.

Firemní kalendář


Zhotovení firemního kalendáře na motiv firemních prostor, výrobních postupů nebo výrobku. Kalendář obsahuje 13 upravených fotografií. V ceně není zahrnutá sazba a tisk kalendáře.

Interiérová a exteriérová fotografie


Zhotovení profesionálních fotografií interiérů a exteriérů pro široké spektrum užití.

Portrétní fotografie


Portréty pro nekomerční a komerční využití - osobní prezentace, umělců, sportovců nebo zaměstnanců.

Business portrétní fotografie
Business fotografie určena pro profesní prezentaci.

Portrétní fotografie na volební kandidátky
Focení politických stran a politiků pro volební kampaně nejen do zastupitelstva. Součástí focení je příprava od profesionální vyzážistka.

Rodinné fotografie
Balíčky určené pro jednotlivce i skupinky

Průkazové / Pasové fotografie - více informací
fotografie na cestovní doklad - pas, řidičské oprávnění, služební průkaz, identifikační kartu, dopravní kartu, průkazky MHD, studentskou kartu, zbrojní pas

Reportážní fotografie


Zdokumentování Vámi pořádaných akcí – veletrhy, konference, politické meetingy, rauty, koncerty, firemní prezentace, sportovní a společenské akce.

Svatební fotografie


Na závazné zamluvení termínu je potřeba uhradit záloha 50% z celkové částky. Zbylých 50% se hradí při odevzdání fotografií na datovém nosiči.

Skenování diapozitivů (35 mm film) a digitalizace papírových fotografií

- více informací
Vaše archivní diapozitivy / fotografie / alba naskenujeme pro další použití (reprodukce), nebo pro dlouhodobou archivaci na CD.

Restaurování - retuš fotografie

- více informací
Staré a poničené diapozitivy, fotografie, pohledy, rodinná alba profesionálně digitálně zrestaurujeme (vyretušujeme) a připravíme na další reprodukci.

Kolorování - obarvení fotografie

- více informací
Ruční obarvení digitální monochromatické fotografie

Lze zakoupit i Dárkový poukaz na portrétní fotografování.

poukazy

PORTFOLIO

UKÁZKY MÉ PRÁCE

fashion produktová fotografie oblečení trikaproduktová fotografie oblečení trika produktová fotografie pro eshopproduktová fotografie pro eshop produktová fotografie pro eshop obalový designproduktová fotografie pro eshop obalový design reklamní fotografiereklamní fotografie produktová fotografie adidasproduktová fotografie adidas sportovní propagační fotografie - brankářsportovní propagační fotografie brankář foto kalendář pro firmyfoto kalendář pro firmy produktová fotografieproduktová fotografie portrétní fotografieportrétní fotografie oficiální portrétní fotografieoficiální portrétní fotografie inscenovaná fotografieinscenovaná fotografie inscenovaná fotografieinscenovaná fotografie produktová fotografie fotoaparátuproduktová fotografie fotoaparátu sportovní propagační fotografiesportovní propagační fotografie produktová fotografieproduktová fotografie sportovní propagační fotografiesportovní propagační fotografie interiérová fotografieinteriérová fotografie produktová fotografieproduktová fotografie oficiální portrétní fotografieoficiální portrétní fotografie svatební fotografiesvatební fotografie kostel Neratov portrétní fotografieportrétní fotografie expresivní portrétní fotografieexpresivní portrétní fotografie produktová fotografie - autosedačkyproduktová fotografie - autosedačky produktová fotografie kované růžeproduktová fotografie kované růže reklamní portrétní fotografiereklamní portrétní fotografie produktová fotografie vánoční ozdobyproduktová fotografie vánoční ozdoby produktová fotografie obaluproduktová fotografie obalu reportážní fotografie Muž roku 2013reportážní fotografie Muž roku 2013 svatební fotografiesvatební fotografie svatební fotografiesvatební fotografie reportážní fotografie - Muž roku 2013reportážní fotografie Muž roku 2013 svatební fotografiesvatební fotografie reklamní portrétní fotografie
icon

KONTAKT

MOŽNOSTI KOMUNIKACE

mapa Rychnov nad Kněžnou

Jiří Novotný

Fotografické - Grafické - Reklamní služby


Rychnov nad Kněžnou 516 01 (zobrazit na mapě)
Sokolovská 1343 - první vchod

IČ: 86993232 – jsem plátce DPH

volejte +420 605 333 224
nebo pište na novotny@novotnyART.cz

Skype: jirinovotny84

Twitter: @JiriNovotny84
LinkedIn: Jiří Novotný

Facebook: Jiří Novotný
Facebook fan page: novotnyART

galerie: Instagram photo gallery
galerie: Adobe Behance photo gallery
galerie: deviantART photo gallery

Fotobanka: Pixcoll.com - propagace fotek z fotobank
blog: blog.Pixcoll.com